Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Квітковська Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Квітковська Н. В. 
Психологія девіантної поведінки учнів : умови, причини, особливості виховання, проблем. родини, профілактика та корекція : навч.-метод. посіб. / Н. В. Квітковська. - Миколаїв : Прокопчук Т.Ю., 2010. - 239 c. - Бібліогр.: с. 236-239. - укp.

Проаналізовано шлях від незначних відхилень поведінки дитини до злочинності. Розкрито умови, причини, особливості розвитку дитини, його родинного та суспільного виховання. Запропоновано методику оперативного встановлення девіантності поведінки учнів, розроблену спеціально для практичних працівників. Визначено основні види діяльності та стосунків підлітків. Названо головні причини девіацій, їх види. Надано рекомендації з профілактики та корекції відхилень поведінки, таких як тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія, дитяча проституція тощо). Запропоновано ефективні форми та методи виховної роботи з учнями. Вперше подано методику оперативної діагностики виховної неспроможності родини, розроблено діагностичну таблицю для практичних працівників і студентів, показано основні види поведінки, інтересів і стосунків проблемних батьків. Надано практичні рекомендації з оздоровлення родинного мікроклімату, надання батькам необхідних психолого-педагогічних знань з покращання родинного виховання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю983.620.2-81 я7 + Ч491.334 я7 + Ч421.354.51 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА748133 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Іщенко В. М. 
Застосування молекулярної абсорбційної та емісійної спектрометрії для виявлення фальсифікації пастеризованого молока / В. М. Іщенко, О. В. Кочубей-Литвиненко, Н. П. Квітковська, А. Г. Якімінська, М. В. Іщенко // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2018. - 24, № 5. - С. 236-243. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проаналізовано проблему фальсифікації харчових продуктів, зокрема молока. Проведено огляд основних видів фальсифікації молока та причин, які призводять до неї. Зазначено, що нині набуває поширення підміна молока його відновленим аналогом, тобто "молоком", одержаним із сухих сумішей. Огляд останніх наукових публікацій показав, що наразі все більшої популярності для виявлення фальсифікації молочної продукції набуває метод молекулярної абсорбційної та емісійної спектрометрії (флуоресценція) як скринінговий метод. Автори відмічають, що саме метод флуоресценції надає змогу детектувати конформаційні зміни білків, що відбуваються за різних умов виробництва і зберігання молочної продукції, опосередковано визначати ступінь термообробки, не потребує складної пробопідготовки і характеризується високою чутливістю. З метою виявлення фальсифікації молока його відновленим аналогом досліджено спектри флуоресценції лабораторно-пастеризованих, комерційних зразків молока різної пастеризації та молочного продукту, одержаного із сухого молока та молочної сироватки за різних довжин хвиль, характерних для триптофану, продуктів реакції Майяра, никотинамідаденіндинуклеотиду та рибофлавіну. Зі спектрів помічено залежність флуоресценції від ступеня денатурації білків, що корелює з видом пастеризації молока. Найкраще класифікація зразків спостерігається в спектрах флуоресценції триптофану та продуктів реакції Майяра, а також у спектрах поглинання в діапазоні 200 - 250 нм. Перша та друга похідна спектрів поглинання цих флуорофорів надає змогу виокремити додаткові мало видимі максимуми, що може бути використано для виявлення продукту, виготовленого із сухого молока.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л95-98

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського